راهنمای خرید

با توجه به سیستم تحویل اتوماتیک پس از پرداخت، می توانید پس از پرداخت هزینه ی فایل مورد نظر خود، بلافاصله آن را دانلود نموده و استفاده کنید.

 

مراحل خرید فایل از بانک پروژه آراز :

در اولین مرحله پس انتخاب محصول، و با کلیک بر روی دکمه مشاهده و خرید به صفحه توضیحات هر محصول منتقل خواهید شد.

راهنمای خرید فایل از بانک پروژه آراز

 

در این صفحه توضیحات و سرفصلهای محصول به طور کامل شرح داده شده اند، در صورتیکه مایل به خرید محصول بوده باشید در زیر توضیحات بر روی دکمه پرداخت مطابق با شکل زیر کلیک نمایید.

راهنمای خرید فایل از بانک پروژه آراز

 

بعد از ورود به صفحه پرداخت اطلاعات خواسته شده مطابق با شکل زیر را با دقت پر نموده و برروی دکمه خرید کلیک نمایید.

توجه: دقت نمایید آدرس ایمیل خود را بدون www وارد کنید.

راهنمای خرید فایل از بانک پروژه آراز
بعد از ورود به صفحه زرین پال و مشاهده اطلاعات پرداخت مطابق با شکل زیر بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

 

در این مرحله شما به درگاه بانک ملت متصل شده و میتوانید در محیطی امن اقدام به ورود مشخصات حساب بانکی خود نمایید و در انتها سفارش خود را ثبت کنید.
مهم نیست بانک صادر کننده کارت شما چیست شما میتوانید از هر کارتی برای عملیات خرید استفاده کنید.
اطلاعات بانکی (شماره ۱۶ رقمی کارت ، رمز دوم ( رمز اینترنتی ) ،تاریخ انقضا و شماره CVV2 درج شده روی کارت) را مطابق شکل زیر وارد نموده و بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید.

 

مرحله بعدی صرفا جهت اطلاع رسانی خرید شما بوده ، سپس شما به صورت خودکار و یا با کلیک بر روی دکمه تکمیل خرید به سایت بازگردانده خواهید شد.

 

بعد از پرداخت موفق ، شما به صفحه دانلود فایل ها هدایت میشود و در این صفحه میتوانید فایل ها را دانلود نمایید. همچنین یک نسخه رسید خرید اینترنتی شما همراه با لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال میشود ( درصورتی که ایمیل را نمی بینید احتمالا به پوشه اسپم شما رفته باشد)

 
توجه نمایید لینکها به صورت خودکار بعد از ۴۸ ساعت از کار خواهند افتاد، چنانچه تا ۴۸ ساعت قادر به دانلود فایلها نشدید، از طریق فرم تماس با ما مشخصات خرید خود را برای ما ارسال نمایید تا لینک جدید برایتان ارسال گردد.
 


در صورتیکه به هر دلیلی قادر به انجام خرید آنلاین نبودید می توانید مبلغ پروژه را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۴۶۸۰۱۸۹۷۷  به نام فاطمه محمدی  واریز نموده و عکس یا اسکن فیش واریزی را به ایمیل arazprojects@yahoo.com ارسال کنید تا فایل درخواستی به ایمیلتان ارسال گردد.

آخرین فایل ها

تماس با ما

تماس تلفنی - 09357975577

برگشت به منوی تماس ها

ارتباط از طریق واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها